Prvotriedne ubytovanie v srdci historickej Bratislavy Bratislava, prezývaná aj "Krásavicou na Dunaji " je vďaka svojej polohe na križovatke európskych ciest, bola vždy magnetom na turistov.


Historia mesta sa odraža v jeho nádherných palácoch, kostoloch a pamiatkach, ktoré pamätajú Bethovena, Mozarta, aj Liszta. Prechádzka malebným Starým Mestom, s jeho typickými krčmičkami, kaviarňami a reštauráciami, plavba loďou po Dunaji, či večer strávený v slávnej Opere sú iba niekoľkými z mála potešení, ktroré táto prekrásna metropola ponúka.

Pripomínajúc tradíciu, šarm a eleganciu minulých storočí, Radisson Blu Carlton Hotel v Bratislave víta svojich hostí v jednej z najpestížnejších budov mesta. Hotel, ako ho poznáme dnes, bol postavený v roku 1837, po kompletnej rekonštrukcii so zachovaním pôvodného ducha, od roku 2001, opäť ponúka svojim hosťom nezabudnuteľný pobyt v metropole Slovenska. Vďaka polohe v srdci mesta, v susedstve Národného Divadla a Filharmónie, so všetkými obchodíkmi, reštauráciami a pamiatkami Starého mesta je tento Bratislavský hotel skvelou voľbou pre hostí cestujúcich za obchodom, zábavou i oddychom. Hotel ponúka 170 vkusne zariadených izieb a apartmánov, vysokorýchlostný internet zdarma, hosťom je k dispozícii reštaurácia, bar osem konferenčných miestností.

Z tohto hotela, situovaného priamo na Hviezdoslavovom námestí, sa pár krokmi dostanete k Dunaju, do Starého mesta, i za kultúrou. Korporátni klienti ocenia fakt, že od všetkých business centier ich deli maximálne 10 minút cesty. Bratislavské letisko je vzdialené 15 minút, Viedenské 35 minút cesty autom.

Všetkých 170 priestranných izieb a apartmánov v modernom alebo klasickom štýle. Individuálne ovládaná klimatizácia, elektronický sejf veľkosti laptopu, mini-bar, varná konvica, čaj a káva, žehlič nohavíc, pripojenie na internet, vrátane bezdrôtového, možnosť videopožičovne patria k prvotriednemu vybaveniu hotelových izieb.
  • Reštaurácia Savoy ponúka počas celého dňa špeciality inšpirované pôvodnou Prešporskou kuchyňou v letných mesiacoch si môžu hostia vychutnať jedlo na terase, s výhľadom na Národné Divadlo.
  • Elegantný Mirror Bar je ideálnym miestom na stretnutia pri klasických koktejloch. Očarujúca atmosféra baru s historickou knižnicou, krbom a klavírnou hudbou robia tento bar obľúbeným miestom pre mnohé stretnutia a významné tlačové konferencie.
  • Hotel ponúka osem plne vybavených konferenčných miestností, v ktorých jemožné usporiadať komorné malé stretnutia, veľké konerencie pre 400 účastníkov divadelným sedením, alebo, vďaka faktu, že všetky miestosti sa nachádzajú na prízemí a sú prepojiteľné, recepciu pre 1000 pozvaných hostí.
More about us

Stay 2 and save up to 20%

Stay 2 and save up to 20%

Zostaňte 2 noci a ušetrite až 20% v hoteli Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava

Book now

Hotel Facilities

  • High Speed Internet
  • Room Service
  • Health Club
  • Suites
  • Pets Allowed
Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava 
48.1416 17.109